Vandaag: Eén liter Glas Star geeft vier liter glasreiniger. Bekijk product

Uit de blog: Vijf redenen waarom je voorruit strepen trekt. Naar de gids

Weer leverbaar: Koch-Chemie Autoshampoo "As" is op voorraad. Bekijk product

Nieuw: Koch-Chemie Exterior Brush in vier kleuren. Naar de kwasten

Bestseller: Koch-Chemie Green Star reinigt binnen en buiten. Bekijk product

Actie: Veel D-CON producten zijn nu afgeprijsd. Naar de aanbiedingen

Uitverkoop: INNOVACAR verdwijnt, veel restvoorraad is afgeprijsd. Naar het merk

Advies: Strepen ondanks glasreiniger? Vraag het via WhatsApp. Start chat

Verzending: In Duitsland vanaf 89 euro gratis verzending met DHL. Verzendinfo

Zaterdag: Droog weer op komst, tijd voor lak en ruiten. Naar lakverzorging

Klantenservice: Waar is mijn bestelling? Zending, factuur, retour. Naar helpcenter

Kopersbescherming: Echte reviews bij Trusted Shops. Reviews lezen

Q²M GlassPolish glaspolish 120ml

17,30€
Inhoud: 120mlEenheid prijs (144,17€ / l)
incl. 17 % btw, plus verzendkosten, berekend bij het afrekenen
Inhoud
0 op voorraad

— Momenteel uitverkocht

Schnellbestellung 2 Varianten
GYEONQ²M GlassPolish glaspolish 250 ml
SKU D1-GYEON-Q2MGLSPOL250EAN 8809432677895
30,28€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (121,12€ / l)
Ausverkauft
GYEONQ²M GlassPolish glaspolish 120 ml
SKU D1-GYEON-Q2MGLSPOL120EAN 8809973750415
17,30€
Inhoud: 120mlEenheid prijs (144,17€ / l)
Ausverkauft

Voordelen van Detailing1

📦 Verzending vanaf 6,90 € met POST Luxembourg, DPD of FedEx
🚀 Levertijd 1-4 dagen
🤝🏻 Gratis levering vanaf 179 € met DPD
💬 Klantenservice door autopoetsexperts

EAN: 8809973750415  |  SKU: D1-GYEON-Q2MGLSPOL120

Glaspolijstmiddel – verwijdert kalkvlekken & polijst ruiten helder

GYEON Q²M GlassPolish is een glaspoetsmiddel met speciaal afgestemde schuurmiddelen voor autoruiten. Het verwijdert hardnekkige kalkwatervlekken, oxidatie en fijne strepen die normale glasreinigers niet kunnen verwijderen. Ideale voorbereiding voor duurzame ruitafdichtingen zoals Q² View EVO – betere hechting van de coating op gepolijst glas.

Lees de volledige beschrijving

Vragen en hulp

Heb je nog vragen of heb je hulp nodig?

We zijn er zeker van dat onze Help-pagina je verder zal helpen. Daar vind je informatie om contact met ons op te nemen en de relevante antwoorden op veelgestelde vragen.

Heb je niet gevonden wat je zocht? Stuur ons een bericht in de chat.

Verzending en levering

Verzending naar Luxemburg vanaf 6,90 € met POST Luxembourg, DPD of FedEx, levertijd 1-4 dagen. Vanaf 179 € bestelwaarde is de verzending met DPD gratis.

Alle verzendmethoden, gewichtsklassen en expressopties vind je in ons verzendbeleid.

Ophalen in de winkel

Autoverzorgingswinkel in Nordhorn

Waarom wachten als het snel kan? Bestel je autoverzorgingsproducten online bij ons en kies voor het gemak van ophalen of onze razendsnelle levering, lokaal of in heel Europa. Wij zijn erop gericht je maximale flexibiliteit en comfort te bieden, zodat je auto altijd in topconditie blijft.

Je kunt je bestelling altijd van dinsdag tot en met vrijdag van 10:00 tot 17:00 uur ophalen op Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn bij Detailing1. Houd je afhaalbevestiging gereed. We kijken uit naar je bezoek.

Ontdek onze Detailing Store in Nordhorn

Heldere ruiten, diep zicht – GYEON Q²M GlassPolish

Wat is GYEON Q²M GlassPolish? GYEON Q²M GlassPolish is een speciale glaspolish die hardnekkige watervlekken, oxidatie en fijne sluiers mechanisch van je autoruiten polijst – voor kraakhelder, optisch vlekkeloos glas als basis voor een duurzame glascoating.


Als glasreiniger het niet meer redt, ga je polijsten. GYEON Q²M GlassPolish zit vol schuurmiddel dat op de hardheid van glas is afgestemd, zodat kalkaanslag, watervlekken en lichte oxidatie er mechanisch af gaan – zonder de ruit te beschadigen. Wat je overhoudt is kraakhelder, optisch vlekkeloos glas dat je daarna duurzaam verzegelt met Q² View EVO of Q² QuickView.

  • Schuurmiddel voor glas haalt hardnekkige kalkaanslag en oxidatie eruit. Kalkvlekken die zich maandenlang in de ruit hebben ingebrand krijg je met een gewone reiniger niet meer weg. Q²M GlassPolish werkt met superfijn schuurmiddel dat die aanslag mechanisch afhaalt, zonder het glas zelf aan te tasten.
  • Voorbereiding voor een goede glascoating – de coating hecht veel beter. Glascoatings pakken op gepolijst, restvrij glas veel beter aan dan op vuile of verkalkte ruiten. Q²M GlassPolish legt precies die ondergrond klaar – en de standtijd van je coating schiet daardoor omhoog.
  • Veilig op alle autoruiten, zonder strepen. Q²M GlassPolish is geschikt voor alle gangbare autoglassoorten en laat na de klus geen resten of sluiers achter. Het schuurmiddel is op glas afgestemd – werk je netjes, dan is er geen risico op doorpolijsten of krasjes.

Wat we in de praktijk zien: Q²M GlassPolish zet je het liefst aan met een glaspolijstpad op een excenter – of met de hand op een microvezeldoek. Op droog, schoon glas aanbrengen en inpolijsten tot de witte polish doorzichtig wordt. Afnemen met een schone microvezeldoek, daarna nareinigen met Q²M Glass en tot slot verzegelen met Q² View EVO of Q² QuickView.


Wanneer is glas polijsten nodig?

Polijsten met Q²M GlassPolish is de oplossing als: hardnekkige kalkvlekken (watervlekken) met gewone reinigers niet meer weggaan, de ruit ondanks poetsen dof of melkachtig blijft (oxidatie), fijne sluiers blijven terugkomen wat je er ook aan reiniger tegenaan gooit, of als voorbereiding op een nieuwe glascoating (oude coatingresten eraf en het glas netjes klaarleggen). Q²M GlassPolish is geen product voor elke wasbeurt – je pakt het als schoonmaken alleen niet meer genoeg is, en daarna gaat er een duurzame coating overheen.

Toepassing: Q²M GlassPolish met de hand en met de machine

Met de hand: GlassPolish op een glaspolijstpad of microvezeldoek doen en met ronddraaiende bewegingen in de ruit werken. Gelijkmatige druk over het hele vlak is belangrijk – druk je ongelijk, dan krijg je vlekkerig gepolijste plekken. Polijsten tot de polish doorzichtig wordt, dan afnemen en het resultaat bekijken. Met de machine: excenter op een middenstand met een glaspolijstpad. Lager toerental dan bij lakpolijsten – glas gaat anders met warmte om dan lak. Na het polijsten de ruit nareinigen met Q²M Glass en meteen Q² View EVO op dat schone, restvrije glas aanzetten.

GlassPolish als onderdeel van het complete glasverzorgingssysteem

Het GYEON-glassysteem loopt in een vaste volgorde: Stap 1: reinigen met Q²M Glass. Stap 2 (indien nodig): dieptereiniging en polijsten met Q²M GlassPolish. Stap 3: nareinigen met Q²M Glass. Stap 4: duurzaam verzegelen met Q² View EVO (long-term) of Q² QuickView (snelle toepassing). Stap 5 (onderhoud): regelmatig reinigen met Q²M Glass+ voor reinigen én opfrissen in één keer.

Koopadvies: Q²M GlassPolish voor grondige glasverzorging

GYEON Q²M GlassPolish pak je als gewoon reinigen niet meer genoeg is, en het is meteen de beste voorbereiding op een langdurige glascoating. Als je één keer met GlassPolish voorwerkt en daarna met Q² View EVO verzegelt, rijd je maandenlang met heldere, hydrofobe ruiten zonder omkijken. Als compleet glaspakket adviseren we: Q²M GlassPolish + Q²M Glass + Q² View EVO – drie stappen naar ruiten die kraakhelder blijven.

Twijfel je over GYEON Q²M GlassPolish glaspolish? Laat het je uitleggen:


Vraag het ons gerust. Daniel helpt je verder.

Veiligheidsinformatie voor GYEON Q²M GlassPolish glaspolish

Geschikt voor particulieren

Dit product met de aanduiding ‘Geschikt voor particulieren’ is volgens de Duitse wetgeving voor particulieren verpakt, gedeclareerd, aangemeld en gecertificeerd. Let op de gevarenaanduidingen en veiligheidsaanbevelingen.


Waarschuwing

Schadelijk

Schadelijk

Gevarenaanduidingen

Veroorzaakt huidirritatie.H315
Veroorzaakt ernstige oogirritatie.H319


Downloads

Veiligheidsinformatieblad downloaden


Deze productinformatie is uitsluitend bedoeld als vrijblijvend advies. Er kan geen aansprakelijkheid van onze kant uit worden afgeleid. Controleer of het product geschikt is voor jouw toepassing. Test vóór gebruik op geschiktheid en verdraagzaamheid. We adviseren je graag.

Vragen over deze informatie?

Meer over GYEON

GYEON steht für modernste SiO₂-Technologie, präzise abgestimmte Pflegeprodukte und ein durchdachtes System für professionelle Autopflege. Von leistungsstarken Keramikversiegelungen über pH-neutrale Shampoos bis hin zu spezialisierten Innenraum- und Felgenlösungen bietet die Marke alles für nachhaltige Oberflächenperformance. Die Kombination aus chemischer Stabilität, intensiver Hydrophobie und kontrollierter Verarbeitung macht GYEON zur ersten Wahl für anspruchsvolle Detailer, die messbare Ergebnisse und maximale Kontrolle erwarten.

Contact

Gyeon Deutschland GmbH
Vietorstr. 87, 51103 Köln, Deutschland

+4922128585880
info@gyeon.de

gyeon.de

Specificaties

Ausführung

  • Inhalt
    120 ml
  • Artikelnummer
    D1-GYEON-Q2MGLSPOL120
  • EAN
    8809973750415
  • Herstellernummer
    Q2MGLSPOL120
  • Gewicht
    120 g

Produkt

Wettelijke garantie

Betaling & verzending

💳 Veilig betalen

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Satispay
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Kies uit veel betaalmethoden zoals PayPal, Klarna, Apple Pay, Mastercard of Visa en profiteer van achteraf betalen en gespreid betalen. Je betaalgegevens worden altijd veilig verwerkt. Vragen over betalen?


📦 Snelle verzending

  • POST Luxembourg
  • DPD
  • FedEx

Je bestelling bereikt je al vanaf 6,90 € binnen 1-4 dagen met POST Luxembourg, DPD of FedEx. Vanaf 179 € bestelwaarde is de verzending met DPD gratis. Vragen over verzending?

GYEON auf Detailing1 kaufen