Vandaag: De leerborstel werkt in schuim, nooit droog. Naar leerborstels

Uit de blog: Een versleten leren stuur goed bijkleuren. Naar de gids

Terug: Koch-Chemie Autoshampoo "As" is weer leverbaar. Naar product

Nieuw: COLOURLOCK Leather Cleaning Brush van hout. Naar product

Meest gekocht: Koch-Chemie Green Star pakt vuil binnen en buiten aan. Naar product

Actie: Veel D-CON producten zijn nu afgeprijsd. Naar de acties

Uitverkoop: INNOVACAR stopt, veel restvoorraad is afgeprijsd. Naar het merk

Advies: Welke set past bij je leer? Vraag het via WhatsApp. Start chat

Verzending: In Duitsland gratis vanaf 89 euro met DHL. Naar verzending

Zaterdag: Droog voorspeld, plan je lakdag. Naar lakverzorging

Klantenservice: Waar is mijn bestelling? Zending, factuur, retour. Naar helpcenter

Kopersbescherming: Echte reviews bij Trusted Shops. Reviews lezen

Q² LeatherCoat (REDEFINED) Lederverzorging op keramiekbasis 120ml

10,81€
Inhoud: 120mlEenheid prijs (90,08€ / l)
incl. 17 % btw, plus verzendkosten, berekend bij het afrekenen
Inhoud
2 op voorraad

— Bestel nu, beperkt beschikbaar, levertijd 1-4 dagen

Schnellbestellung 2 Varianten
GYEONQ² LeatherCoat (REDEFINED) Lederverzorging op keramiekbasis 500 ml
Op voorraad (1 unit)
SKU D1-GYEON-Q2LC500EAN 8809432671916
25,95€
Inhoud: 500mlEenheid prijs (51,90€ / l)
GYEONQ² LeatherCoat (REDEFINED) Lederverzorging op keramiekbasis 120 ml
Op voorraad (2 units)
SKU D1-GYEON-Q2LC120EAN 8809432671909
10,81€
Inhoud: 120mlEenheid prijs (90,08€ / l)

Voordelen van Detailing1

📦 Verzending vanaf 6,90 € met POST Luxembourg, DPD of FedEx
🚀 Levertijd 1-4 dagen
🤝🏻 Gratis levering vanaf 179 € met DPD
💬 Klantenservice door autopoetsexperts

EAN: 8809432671909  |  SKU: D1-GYEON-Q2LC120

Leder pflegen und versiegeln – Keramikschutz und Pflege in einem

GYEON Q² LeatherCoat (REDEFINED) is een keramische leerconditioner die autoleer tegelijkertijd verzorgt en duurzaam verzegelt. De SiO₂-verbindingen hydrateren de leervezels, frissen vervaagde kleuren op en vormen een hydrofobe beschermlaag tegen vlekken, UV en mechanische slijtage. De REDEFINED-update verbetert het penetratiegedrag voor een natuurlijkere look en langere beschermingsduur.

Lees de volledige beschrijving

Vragen en hulp

Heb je nog vragen of heb je hulp nodig?

We zijn er zeker van dat onze Help-pagina je verder zal helpen. Daar vind je informatie om contact met ons op te nemen en de relevante antwoorden op veelgestelde vragen.

Heb je niet gevonden wat je zocht? Stuur ons een bericht in de chat.

Verzending en levering

Verzending naar Luxemburg vanaf 6,90 € met POST Luxembourg, DPD of FedEx, levertijd 1-4 dagen. Vanaf 179 € bestelwaarde is de verzending met DPD gratis.

Alle verzendmethoden, gewichtsklassen en expressopties vind je in ons verzendbeleid.

Ophalen in de winkel

Autoverzorgingswinkel in Nordhorn

Waarom wachten als het snel kan? Bestel je autoverzorgingsproducten online bij ons en kies voor het gemak van ophalen of onze razendsnelle levering, lokaal of in heel Europa. Wij zijn erop gericht je maximale flexibiliteit en comfort te bieden, zodat je auto altijd in topconditie blijft.

Je kunt je bestelling altijd van dinsdag tot en met vrijdag van 10:00 tot 17:00 uur ophalen op Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn bij Detailing1. Houd je afhaalbevestiging gereed. We kijken uit naar je bezoek.

Ontdek onze Detailing Store in Nordhorn

Leer beschermen en verzorgen met GYEON Q² LeatherCoat

Wat is GYEON Q² LeatherCoat? GYEON Q² LeatherCoat (REDEFINED) is een keramische lederverzorging op SiO₂-basis die autoleer reinigt, voedt en blijvend verzegelt – voor zachter leer, levendige kleuren, makkelijk schoonmaken en langdurige bescherming tegen UV-afbraak en vlekken.


Autoleer gaat lang mee – als je het goed onderhoudt. Verwaarloosd leer daarentegen droogt uit, verliest zijn soepelheid, gaat scheuren en verbleekt. GYEON Q² LeatherCoat (REDEFINED) brengt lederverzorging en keramische bescherming samen in één product: de SiO₂-verbindingen trekken in de lederoppervlakte, voeden de vezels met vocht en bouwen tegelijk een beschermlaag op die vlekken, UV-straling en mechanische slijtage tegenhoudt. De REDEFINED-update heeft de formule aangescherpt: hij trekt dieper in, oogt natuurlijker en houdt langer stand.

  • Verzorging en bescherming in één keer – scheelt je tijd en gedoe. Q² LeatherCoat pakt meerdere klussen tegelijk aan: vocht voor uitgedroogd leer, een kleuropfrisser voor verbleekte lederkleuren en een keramische verzegeling die het oppervlak lang beschermt. Geen apart verzorgingsmiddel en geen aparte verzegelstap nodig.
  • De beschermlaag houdt vlekken en vuil op het oppervlak. Verzegeld leer maak je veel makkelijker schoon. Water, koffie en andere vloeistoffen parelen van het verzegelde oppervlak af in plaats van meteen in het leer te trekken. Zo heb je een stuk meer tijd om een spat weg te vegen voordat het schade doet.
  • UV-bescherming voorkomt verbleken en bros worden. UV-straling is een van de grootste vijanden van autoleer – zeker in auto's met grote glazen daken of die veel in de zon staan. GYEON Q² LeatherCoat bouwt een UV-absorberende laag op die de kleurpigmenten in het leer beschermt en het uitdrogen en scheuren afremt.

Wat we in de praktijk zien: Maak het leer altijd eerst schoon met een lederreiniger voordat je Q² LeatherCoat aanzet – anders verzegel je het vuil ónder de beschermlaag. De GYEON Q²M LeatherCleaner Natural is de milde keuze voor regelmatig reinigen, de LeatherCleaner Strong voor hardnekkig vuil. Als het schoon en droog is, zet je LeatherCoat dun aan met een applicator en laat je het intrekken.


Hoe GYEON Q² LeatherCoat ledervezels voedt en beschermt

Leer is een natuurproduct met open vezels die vocht opnemen en afgeven. Zonder regelmatige verzorging droogt leer uit – de vezels worden bros, er ontstaan scheuren en het oppervlak begint te schilferen. GYEON Q² LeatherCoat bevat voedende componenten die in de lederporiën trekken en de vezels van vocht voorzien, terwijl het SiO₂-aandeel aan het oppervlak een harde, hydrofobe laag vormt. Die dubbele werking – voeden van binnenuit, beschermen van buitenaf – maakt Q² LeatherCoat een van de effectiefste lederproducten voor stoelen, stuurwielen, middenconsoles en deurpanelen. De REDEFINED-formule verbeterde de intrek: je hebt minder product nodig, het leer oogt natuurlijker en de bescherming houdt langer stand.

Zo breng je het aan: stap voor stap naar verzorgd, beschermd leer

Voor het beste resultaat maak je het leer eerst grondig schoon met een geschikte lederreiniger en haal je vet, crèmes en vuilresten eruit. Als het droog is, zet je GYEON Q² LeatherCoat dun aan met een microvezel-applicator of een zachte lederverzorgingsspons. Wrijf het gelijkmatig uit in draaiende bewegingen en laat het intrekken – afhankelijk van het ledertype en hoe uitgedroogd het is 5–15 minuten. Neem overtollig product af met een schone microvezeldoek. Daarna voelt het leer zachter, oogt het frisser en heeft het een lichte natuurlijke glans. Bij sterk verwaarloosd leer helpt een tweede ronde na 24 uur.

Toepassingen: welk leer profiteert van Q² LeatherCoat?

GYEON Q² LeatherCoat is geschikt voor alle gladde ledertexturen in de auto: stoelen, stuurwiel, pook, middenconsole, deurpanelen en leren hemelbekleding. Ook hoogwaardige leren schoenen, tassen en meubelleer kun je behandelen. LeatherCoat is niet geschikt voor geperforeerd leer (de perforatie zou dichtslibben met product) en voor suède of nubuck – daar heb je een specifiek product voor nodig. Op kunstlederoppervlakken (PU) kun je LeatherCoat ook gebruiken, al is de intrekdiepte kleiner dan bij echt leer.

Q² LeatherCoat vs. klassieke lederbalsems en verzorgingssprays

Klassieke lederverzorgingsproducten zoals lederbalsems of -oliën bewijzen zich al decennia en kunnen leer goed voeden. Hun zwakke plek is de ontbrekende beschermlaag: voedende vetten of wassen geven het leer vocht, maar beschermen niet tegen vlekken of UV-straling. Koop en zet je balsem en verzegeling apart aan, dan gebruik je dubbel zoveel producten en dubbel zoveel tijd. GYEON Q² LeatherCoat combineert allebei – als all-in-one product van de nieuwere generatie. De hogere prijs tegenover simpele lederverzorgingsproducten verdient zich terug door de langere houdbaarheid van de bescherming en het lagere onderhoud.

Koopadvies: voor wie is GYEON Q² LeatherCoat de juiste keuze?

GYEON Q² LeatherCoat is de moeite waard voor elke autobezitter met leren bekleding die meer wil dan basisbescherming. Vooral zinvol bij nieuwe auto's (preventief, zolang het leer nog als nieuw is) en bij oudere auto's die je weer wilt opfrissen. Voor hoogwaardige ledercoatings en maximale bescherming op lange termijn raden we de keramische speciaaloplossing GYEON Q² LeatherShield EVO aan, speciaal ontwikkeld als harde coating voor leer. Voor het regelmatig reinigen tussen de verzorgingsbeurten door vullen Q²M LeatherCleaner Natural en Q²M LeatherCleaner Strong het systeem aan.

Twijfel je over GYEON Q² LeatherCoat (REDEFINED) Lederverzorging op keramiekbasis? Laat het je uitleggen:


Vraag het ons gerust. Daniel helpt je verder.

Veiligheidsinformatie voor GYEON Q² LeatherCoat (REDEFINED) Lederverzorging op keramiekbasis

Geschikt voor particulieren

Dit product met de aanduiding ‘Geschikt voor particulieren’ is volgens de Duitse wetgeving voor particulieren verpakt, gedeclareerd, aangemeld en gecertificeerd. Let op de gevarenaanduidingen en veiligheidsaanbevelingen.


Gevaar

Schadelijk

Schadelijk

Bijtend

Bijtend

Gevarenaanduidingen

Veroorzaakt huidirritatie.H315
Veroorzaakt ernstig oogletsel.H318
Kan irritatie van de luchtwegen veroorzaken.H335

Veiligheidsaanbevelingen

Bij het inwinnen van medisch advies de verpakking of het etiket meenemen.P101
Buiten bereik van kinderen houden.P102
Alleen buiten of in een goed geventileerde ruimte gebruiken.P271
Draag beschermende handschoenen/beschermende kleding/oogbescherming/gelaatsbescherming.P280
BIJ CONTACT MET DE OGEN: voorzichtig afspoelen met water gedurende een aantal minuten; contactlenzen verwijderen, indien mogelijk; blijven spoelen.P305+P351+P338
Inhoud/verpakking afvoeren naar een erkende afvalverwerkingsinstallatie.P501

Aanvullende gevareninformatie (EUH)

Enthält . Kann allergische Reaktionen hervorrufen.EUH208

Downloads

Veiligheidsinformatieblad downloaden


Deze productinformatie is uitsluitend bedoeld als vrijblijvend advies. Er kan geen aansprakelijkheid van onze kant uit worden afgeleid. Controleer of het product geschikt is voor jouw toepassing. Test vóór gebruik op geschiktheid en verdraagzaamheid. We adviseren je graag.

Vragen over deze informatie?

Meer over GYEON

GYEON steht für modernste SiO₂-Technologie, präzise abgestimmte Pflegeprodukte und ein durchdachtes System für professionelle Autopflege. Von leistungsstarken Keramikversiegelungen über pH-neutrale Shampoos bis hin zu spezialisierten Innenraum- und Felgenlösungen bietet die Marke alles für nachhaltige Oberflächenperformance. Die Kombination aus chemischer Stabilität, intensiver Hydrophobie und kontrollierter Verarbeitung macht GYEON zur ersten Wahl für anspruchsvolle Detailer, die messbare Ergebnisse und maximale Kontrolle erwarten.

Contact

Gyeon Deutschland GmbH
Vietorstr. 87, 51103 Köln, Deutschland

+4922128585880
info@gyeon.de

gyeon.de

Specificaties

Ausführung

  • Inhalt
    120 ml
  • Artikelnummer
    D1-GYEON-Q2LC120
  • EAN
    8809432671909
  • Herstellernummer
    Q2LC120
  • Gewicht
    206 g

Eigenschaften

  • Einsatzbereich am Fahrzeug
    Leder

Produkt

Wettelijke garantie

Betaling & verzending

💳 Veilig betalen

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Kies uit veel betaalmethoden zoals PayPal, Klarna, Apple Pay, Mastercard of Visa en profiteer van achteraf betalen en gespreid betalen. Je betaalgegevens worden altijd veilig verwerkt. Vragen over betalen?


📦 Snelle verzending

  • POST Luxembourg
  • DPD
  • FedEx

Je bestelling bereikt je al vanaf 6,90 € binnen 1-4 dagen met POST Luxembourg, DPD of FedEx. Vanaf 179 € bestelwaarde is de verzending met DPD gratis. Vragen over verzending?

GYEON auf Detailing1 kaufen