Vandaag: Droge verwarmingslucht laat leren stoelen scheuren. Naar de set

Uit de blog: Zo verzorg je leren stoelen vóór de winter. Lees de gids

Bestseller: Koch-Chemie Green Star pakt vuil binnen en buiten aan. Naar product

Nieuw: COLOURLOCK Cleaning & Application Sponge voor leer. Naar product

Actie: Veel D-CON producten zijn nu afgeprijsd. Naar de acties

Aanbieding: SONAX FelgenBeast is nu afgeprijsd. Naar product

Uitverkoop: INNOVACAR verdwijnt, restvoorraad is afgeprijsd. Naar het merk

Advies: Welke set past bij jouw leer? Vraag het via WhatsApp. Start chat

Verzending: In Duitsland gratis vanaf 89 euro met DHL. Verzendinfo

Zondag: Droog en zacht, tijd voor schone velgen. Naar velgenreinigers

Klantenservice: Waar is mijn bestelling? Zending, factuur, retour. Naar helpcenter

Kopersbescherming: Echte reviews bij Trusted Shops. Lees reviews

Copo Star BMP-G "Csg" werkplaatsvloer- & industriereiniger 10kg

Pre-order
70,29€
Inhoud: 10kgEenheid prijs (7,03€ / kg)
incl. 17 % btw, plus verzendkosten, berekend bij het afrekenen
Inhoud

Koch-Chemie Copo Star BMP-G "Csg" werkplaatsvloer- & industriereiniger - 10 kg is in nabestelling. Zodra alles in je bestelling weer op voorraad is, versturen we alles samen in één zending. De levertijd hangt af van het artikel met de langste levertijd.

Pre-order
Schnellbestellung 3 Varianten
Koch-ChemieCopo Star BMP-G "Csg" werkplaatsvloer- & industriereiniger 10 kg
Pre-order
SKU D1-KCX-138010
70,29€
Inhoud: 10kgEenheid prijs (7,03€ / kg)
Koch-ChemieCopo Star BMP-G "Csg" werkplaatsvloer- & industriereiniger 21 kg
Pre-order
SKU D1-KCX-138021
130,31€ 140,59€
Inhoud: 21kgEenheid prijs (6,21€ / kg)
Koch-ChemieCopo Star BMP-G "Csg" werkplaatsvloer- & industriereiniger 218 kg
Pre-order
SKU D1-KCX-138218
1.408,12€
Inhoud: 218kgEenheid prijs (6,46€ / kg)
Ausverkauft

Voordelen van Detailing1

📦 Verzending vanaf 6,90 € met POST Luxembourg, DPD of FedEx
🚀 Levertijd 1-4 dagen
🤝🏻 Gratis levering vanaf 179 € met DPD
💬 Klantenservice door autopoetsexperts

Vragen en hulp

Heb je nog vragen of heb je hulp nodig?

We zijn er zeker van dat onze Help-pagina je verder zal helpen. Daar vind je informatie om contact met ons op te nemen en de relevante antwoorden op veelgestelde vragen.

Heb je niet gevonden wat je zocht? Stuur ons een bericht in de chat.

Verzending en levering

Verzending naar Luxemburg vanaf 6,90 € met POST Luxembourg, DPD of FedEx, levertijd 1-4 dagen. Vanaf 179 € bestelwaarde is de verzending met DPD gratis.

Alle verzendmethoden, gewichtsklassen en expressopties vind je in ons verzendbeleid.

Ophalen in de winkel

Autoverzorgingswinkel in Nordhorn

Waarom wachten als het snel kan? Bestel je autoverzorgingsproducten online bij ons en kies voor het gemak van ophalen of onze razendsnelle levering, lokaal of in heel Europa. Wij zijn erop gericht je maximale flexibiliteit en comfort te bieden, zodat je auto altijd in topconditie blijft.

Je kunt je bestelling altijd van dinsdag tot en met vrijdag van 10:00 tot 17:00 uur ophalen op Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn bij Detailing1. Houd je afhaalbevestiging gereed. We kijken uit naar je bezoek.

Ontdek onze Detailing Store in Nordhorn

Twijfel je over Koch-Chemie Copo Star BMP-G "Csg" werkplaatsvloer- & industriereiniger? Laat het je uitleggen:


Vraag het ons gerust. Daniel helpt je verder.

Veiligheidsinformatie voor Koch-Chemie Copo Star BMP-G "Csg" werkplaatsvloer- & industriereiniger

Alleen voor zakelijke klanten

Dit product met de aanduiding ‘Alleen voor zakelijke klanten’ is volgens de Duitse wetgeving niet voor particulieren verpakt, gedeclareerd, aangemeld en gecertificeerd. Het mag uitsluitend door zakelijke kopers worden gekocht en is uitsluitend toegelaten voor professionele gebruikers. Vul je btw-identificatienummer in de winkelwagen in. Op verzoek laten we je weten of, en in welke verpakkingen, het product geschikt is voor particulieren.


Materiaalsamenstelling

2-propylheptanol, geëthoxyleerd (CAS 160875-66-1) — 5 – < 10 %, (2-methoxymethylethoxy)propanol (CAS 34590-94-8, EG 252-104-2) — 1 – < 5 %, Dinatriummetasilicaat, pentahydraat (CAS 10213-79-3, EG 229-912-9) — 1 – < 5 %, 1-methoxypropaan-2-ol (CAS 107-98-2, EG 203-539-1) — 1 – < 5 %, Natrium-p-cumolsulfonaat (CAS 15763-76-5, EG 239-854-6) — 1 – < 5 %, [nitrilotris(methyleen)]trisfosfonzuur, natriumzout (CAS 20592-85-2, EG 243-900-0) — 1 – < 5 %, Natriumhydroxide (CAS 1310-73-2, EG 215-185-5) — 1 – < 5 % en Detergentenverordening (EG) nr. 648/2004: minder dan 5 % niet-ionogene oppervlakteactieve stoffen, fosfonaten, anionogene oppervlakteactieve stoffen, polycarboxylaten, parfums


Gevaar

Bijtend

Bijtend

Gevarenaanduidingen

Kan bijtend zijn voor metalen.H290
Veroorzaakt ernstige brandwonden en oogletsel.H314

Veiligheidsaanbevelingen

Stof/rook/gas/nevel/damp/spuitnevel niet inademen.P260
Draag beschermende handschoenen/beschermende kleding/oogbescherming/gelaatsbescherming.P280
NA INSLIKKEN: de mond spoelen. GEEN braken opwekken.P301+P330+P331
BIJ CONTACT MET DE HUID (of het haar): verontreinigde kleding onmiddellijk uittrekken. Huid met water afspoelen [of afdouchen].P303+P361+P353
BIJ CONTACT MET DE OGEN: voorzichtig afspoelen met water gedurende een aantal minuten; contactlenzen verwijderen, indien mogelijk; blijven spoelen.P305+P351+P338
Onmiddellijk een ANTIGIFCENTRUM/arts raadplegen.P310
Gelekte/gemorste stof opnemen om materiële schade te vermijden.P390


VOS-gehalte (VOC)

~7,03 % — aandeel vluchtige organische stoffen.


Deze productinformatie is uitsluitend bedoeld als vrijblijvend advies. Er kan geen aansprakelijkheid van onze kant uit worden afgeleid. Controleer of het product geschikt is voor jouw toepassing. Test vóór gebruik op geschiktheid en verdraagzaamheid. We adviseren je graag.

Vragen over deze informatie?

Meer over Koch-Chemie

Koch-Chemie steht seit über 50 Jahren für professionelle Autopflege auf höchstem Niveau. Die Marke vereint deutsche Chemie-Kompetenz, präzise Forschung und praxisorientierte Anwendung. Alle Produkte werden im eigenen Labor entwickelt und in Deutschland produziert – mit Fokus auf Leistung und Materialverträglichkeit.

Das Besondere: Koch-Chemie denkt Fahrzeugpflege als System. Reinigung, Politur und Schutz greifen perfekt ineinander, sodass jedes Fahrzeug effizient, schonend und sichtbar besser gepflegt wird. Egal ob für professionelle Aufbereiter oder Enthusiasten – Koch-Chemie liefert messbare Ergebnisse: tiefen Glanz, glatte Oberflächen und nachhaltigen Werterhalt.

Mit klaren Standards, innovativer Technologie und echtem Qualitätsbewusstsein ist Koch-Chemie heute einer der führenden Hersteller der professionellen Fahrzeugaufbereitung – und bei Detailing1 bekommst du die gesamte Produktvielfalt dieser Marke.

Contact

Koch‑Chemie GmbH
Einsteinstr. 42, 59423 Unna, Deutschland

+492303986700
info@koch-chemie.com

koch-chemie.com

Specificaties

Ausführung

  • Inhalt
    10 kg
  • Artikelnummer
    D1-KCX-138010
  • Gewicht
    10 kg

Kennnummern und Transport

  • UN-Nummer
    UN1760
  • ADR-Klasse
    8
  • ADR-Verpackungsgruppe
    III

Produkt

Wettelijke garantie

Betaling & verzending

💳 Veilig betalen

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Kies uit veel betaalmethoden zoals PayPal, Klarna, Apple Pay, Mastercard of Visa en profiteer van achteraf betalen en gespreid betalen. Je betaalgegevens worden altijd veilig verwerkt. Vragen over betalen?


📦 Snelle verzending

  • POST Luxembourg
  • DPD
  • FedEx

Je bestelling bereikt je al vanaf 6,90 € binnen 1-4 dagen met POST Luxembourg, DPD of FedEx. Vanaf 179 € bestelwaarde is de verzending met DPD gratis. Vragen over verzending?

Koch Chemie Koch-Chemie auf Detailing1 kaufen