Vandaag: Boomhars nooit afkrabben, maar oplossen. Naar teerverwijderaars

Uit de blog: Een versleten leren stuur goed bijkleuren. Naar de gids

Meest gekocht: Koch-Chemie Green Star lost vuil binnen en buiten op. Naar product

Nieuw: COLOURLOCK Cleaning & Application Sponge voor leer. Naar product

Actie: Veel D-CON producten zijn nu afgeprijsd. Naar de aanbiedingen

Aanbieding: SONAX FelgenBeast is nu afgeprijsd. Naar product

Uitverkoop: INNOVACAR verdwijnt, veel restvoorraad is afgeprijsd. Naar het merk

Advies: Welke set past bij jouw leer? Vraag het via WhatsApp. Start chat

Verzending: In Nederland gratis vanaf 179 euro met DPD. Naar verzending

Zaterdag: Droog en mild, plan je lakdag. Naar lakverzorging

Klantenservice: Waar is mijn bestelling? Zending, factuur, retour. Naar helpcentrum

Kopersbescherming: Echte reviews bij Trusted Shops. Reviews lezen

COLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000ml

Pre-order — Levertijd 7-30 Tage, wird auf Bestellung angemischt
93,00€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (93,00€ / l)
incl. 17 % btw, plus verzendkosten, berekend bij het afrekenen
Inhoud
Compatibiliteit
Standaardkleur

Koch-Chemie × COLOURLOCK COLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley - 1000 ml / 1 liter / Bentley / Antraciet is in nabestelling. Zodra alles in je bestelling weer op voorraad is, versturen we alles samen in één zending. De levertijd hangt af van het artikel met de langste levertijd.

Pre-order — Levertijd 7-30 Tage, wird auf Bestellung angemischt
Schnellbestellung 144 Varianten
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Beluga Zwart
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE001
93,00€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (93,00€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Beluga Zwart
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE001
73,53€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (294,12€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Burnt Oak
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE002
93,00€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (93,00€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Burnt Oak
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE002
73,53€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (294,12€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Cognac
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE003
93,00€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (93,00€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Cognac
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE003
73,53€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (294,12€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Vuurgloed
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE004
93,00€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (93,00€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Vuurgloed
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE004
73,53€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (294,12€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Hotspur
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE005
93,00€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (93,00€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Hotspur
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE005
73,53€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (294,12€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Laurel
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE006
93,00€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (93,00€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Laurel
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE006
73,53€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (294,12€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Loxley
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE007
93,00€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (93,00€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Loxley
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE007
73,53€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (294,12€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Magnolia
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE008
93,00€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (93,00€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Magnolia
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE008
73,53€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (294,12€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Nautisch Blauw
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE009
93,00€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (93,00€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Nautisch Blauw
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE009
73,53€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (294,12€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Oker
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE010
93,00€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (93,00€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Oker
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE010
73,53€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (294,12€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Bruinvis
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE011
93,00€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (93,00€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Bruinvis
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE011
73,53€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (294,12€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Portland
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE012
93,00€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (93,00€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Portland
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE012
73,53€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (294,12€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Portofino Blauw
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE013
93,00€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (93,00€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Portofino Blauw
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE013
73,53€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (294,12€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Zadel
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE014
93,00€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (93,00€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Zadel
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE014
73,53€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (294,12€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Saffraan
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE015
93,00€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (93,00€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Saffraan
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE015
73,53€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (294,12€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Savannah
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE016
93,00€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (93,00€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Savannah
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE016
73,53€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (294,12€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Fijnspar
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE017
93,00€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (93,00€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Fijnspar
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE017
73,53€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (294,12€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Antraciet
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE018
93,00€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (93,00€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Antraciet
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE018
73,53€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (294,12€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Herfst
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE019
93,00€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (93,00€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Herfst
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE019
73,53€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (294,12€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Bourgondië
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE020
93,00€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (93,00€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Bourgondië
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE020
73,53€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (294,12€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Cashew
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE021
93,00€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (93,00€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Cashew
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE021
73,53€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (294,12€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Cumbrian Green
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE022
93,00€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (93,00€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Cumbrian Green
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE022
73,53€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (294,12€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Kitz
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE023
93,00€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (93,00€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Kitz
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE023
73,53€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (294,12€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Imperial Blue
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE024
93,00€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (93,00€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Imperial Blue
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE024
73,53€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (294,12€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Licht crèmekleurig / Bleek struikgewas / P
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE025
93,00€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (93,00€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Licht crèmekleurig / Bleek struikgewas / P
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE025
73,53€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (294,12€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Linnen
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE026
93,00€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (93,00€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Linnen
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE026
73,53€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (294,12€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Nieuwe Marktbruin
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE028
93,00€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (93,00€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Nieuwe Marktbruin
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE028
73,53€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (294,12€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Havermout
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE029
93,00€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (93,00€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Havermout
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE029
73,53€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (294,12€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Roodhout
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE030
93,00€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (93,00€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Roodhout
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE030
73,53€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (294,12€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Shortbread
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE031
93,00€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (93,00€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Shortbread
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE031
73,53€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (294,12€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Stratos
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE032
93,00€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (93,00€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Stratos
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE032
73,53€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (294,12€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Windsor Blue
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE033
93,00€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (93,00€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Windsor Blue
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE033
73,53€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (294,12€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Gerste
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE034
93,00€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (93,00€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Gerste
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE034
73,53€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (294,12€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Franse marine
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE035
93,00€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (93,00€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Franse marine
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE035
73,53€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (294,12€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Hooglandhaas
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE036
93,00€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (93,00€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Hooglandhaas
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE036
73,53€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (294,12€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Moddersteen
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE037
93,00€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (93,00€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Moddersteen
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE037
73,53€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (294,12€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Beemdlangbloem
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE038
93,00€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (93,00€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Beemdlangbloem
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE038
73,53€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (294,12€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Groen
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE040
93,00€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (93,00€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Groen
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE040
73,53€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (294,12€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Kameel
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE6687
93,00€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (93,00€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Kameel
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE6687
73,53€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (294,12€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Perkament
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE7522
93,00€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (93,00€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Perkament
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE7522
73,53€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (294,12€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Magnolia 0813BN
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE8755
93,00€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (93,00€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Magnolia 0813BN
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE8755
73,53€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (294,12€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Saffraan 0571BN
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE8756
93,00€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (93,00€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Saffraan 0571BN
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE8756
73,53€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (294,12€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Kameel 1185BN
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE8757
93,00€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (93,00€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Kameel 1185BN
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE8757
73,53€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (294,12€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Zadel 0572BN
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE8758
93,00€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (93,00€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Zadel 0572BN
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE8758
73,53€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (294,12€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Donkere Bourbon 0926BN
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE8759
93,00€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (93,00€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Donkere Bourbon 0926BN
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE8759
73,53€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (294,12€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Burnt Oak 0593BN
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE8760
93,00€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (93,00€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Burnt Oak 0593BN
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE8760
73,53€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (294,12€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Herfst 0708BN
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE8761
93,00€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (93,00€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Herfst 0708BN
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE8761
73,53€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (294,12€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / New Market Tan 0589BN
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE8762
93,00€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (93,00€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / New Market Tan 0589BN
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE8762
73,53€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (294,12€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Engels Tan
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE8763
93,00€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (93,00€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Engels Tan
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE8763
73,53€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (294,12€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Hotspur 1049BN
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE8764
93,00€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (93,00€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Hotspur 1049BN
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE8764
73,53€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (294,12€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Fireglow 0574BN
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE8765
93,00€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (93,00€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Fireglow 0574BN
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE8765
73,53€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (294,12€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Linnen 0590BN
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE8766
93,00€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (93,00€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Linnen 0590BN
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE8766
73,53€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (294,12€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Portland 0591BN
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE8767
93,00€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (93,00€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Portland 0591BN
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE8767
73,53€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (294,12€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Beluga Black 1051BN
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE8768
93,00€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (93,00€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Beluga Black 1051BN
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE8768
73,53€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (294,12€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Franse Marine 1156BN
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE8769
93,00€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (93,00€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Franse Marine 1156BN
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE8769
73,53€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (294,12€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Nauticblue 1052BN
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE8770
93,00€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (93,00€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Nauticblue 1052BN
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE8770
73,53€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (294,12€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Gerste 4439 (Reinke-patroon)
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE9145
93,00€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (93,00€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Gerste 4439 (Reinke-patroon)
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE9145
73,53€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (294,12€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Linnen 4006 (Reinke-patroon)
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE9146
93,00€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (93,00€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Linnen 4006 (Reinke-patroon)
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE9146
73,53€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (294,12€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Havermout 4552
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE9147
93,00€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (93,00€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Havermout 4552
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE9147
73,53€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (294,12€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Magnolia 1620
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE9148
93,00€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (93,00€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Magnolia 1620
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE9148
73,53€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (294,12€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Saffraan 4002
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE9149
93,00€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (93,00€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Saffraan 4002
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE9149
73,53€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (294,12€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Fawn 4208 (Reinke-patroon) 1
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE9150
93,00€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (93,00€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Fawn 4208 (Reinke-patroon) 1
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE9150
73,53€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (294,12€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Nieuwe Markt Tan 4007
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE9151
93,00€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (93,00€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Nieuwe Markt Tan 4007
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE9151
73,53€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (294,12€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Donkere Bourbon
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE9152
93,00€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (93,00€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Donkere Bourbon
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE9152
73,53€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (294,12€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Zadel 4004 (Reinke-model)
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE9153
93,00€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (93,00€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Zadel 4004 (Reinke-model)
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE9153
73,53€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (294,12€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Hotspur 3171
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE9154
93,00€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (93,00€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Hotspur 3171
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE9154
73,53€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (294,12€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Fireglow 4005
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE9155
93,00€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (93,00€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Fireglow 4005
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE9155
73,53€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (294,12€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Burnt Oak 4003
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE9156
93,00€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (93,00€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Burnt Oak 4003
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE9156
73,53€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (294,12€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Beluga Black 4001
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE9157
93,00€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (93,00€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Beluga Black 4001
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE9157
73,53€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (294,12€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Grijs (8MW)
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE9546
93,00€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (93,00€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Grijs (8MW)
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE9546
73,53€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (294,12€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Kroos
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE9819
93,00€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (93,00€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Kroos
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE9819
73,53€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (294,12€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Brunel
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE9820
93,00€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (93,00€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Brunel
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE9820
73,53€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (294,12€ / l)

Voordelen van Detailing1

📦 Verzending vanaf 6,90 € met POST Luxembourg, DPD of FedEx
🚀 Levertijd 1-4 dagen
🤝🏻 Gratis levering vanaf 179 € met DPD
💬 Klantenservice door autopoetsexperts

Lederstandaardkleur voor Bentley / Originele OEM-kleur

De nauwkeurig op elkaar afgestemde standaardkleur van het leer maakt waarheidsgetrouwe kleurverfrissingen en reparaties aan Bentley-leer mogelijk en zorgt voor een duurzame, gelijkmatige afwerking zoals af fabriek.

Ontvet het leer vooraf met leerreiniger en laat het drogen. Egaliseer beschadigingen met vulmiddel, gladmaken met schuurvlies van korrel 1000. Breng Leather Colour (Bentley) in 2-3 dunne lagen aan door te deppen of te spuiten, tussen de lagen 30 minuten laten drogen. Na 4 uur verzegelen met Top Coat Mat, Glanzend of Hoogglans. Niet geschikt voor natuurlijk leer of suède. Vorstvrij bewaren, houdbaarheid 24 maanden.

Lees de volledige beschrijving

Vragen en hulp

Heb je nog vragen of heb je hulp nodig?

We zijn er zeker van dat onze Help-pagina je verder zal helpen. Daar vind je informatie om contact met ons op te nemen en de relevante antwoorden op veelgestelde vragen.

Heb je niet gevonden wat je zocht? Stuur ons een bericht in de chat.

Verzending en levering

Verzending naar Luxemburg vanaf 6,90 € met POST Luxembourg, DPD of FedEx, levertijd 1-4 dagen. Vanaf 179 € bestelwaarde is de verzending met DPD gratis.

Alle verzendmethoden, gewichtsklassen en expressopties vind je in ons verzendbeleid.

Ophalen in de winkel

Autoverzorgingswinkel in Nordhorn

Waarom wachten als het snel kan? Bestel je autoverzorgingsproducten online bij ons en kies voor het gemak van ophalen of onze razendsnelle levering, lokaal of in heel Europa. Wij zijn erop gericht je maximale flexibiliteit en comfort te bieden, zodat je auto altijd in topconditie blijft.

Je kunt je bestelling altijd van dinsdag tot en met vrijdag van 10:00 tot 17:00 uur ophalen op Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn bij Detailing1. Houd je afhaalbevestiging gereed. We kijken uit naar je bezoek.

Ontdek onze Detailing Store in Nordhorn

COLOURLOCK Leather Colour voor Bentley: originele standaardkleur voor fabrieksgetrouwe lederreparaties

Wat is COLOURLOCK Leather Colour voor Bentley? — De precies passende standaardkleur voor leer maakt fabrieksgetrouwe kleurverfrissingen en reparaties aan Bentley-leders mogelijk en zorgt voor een duurzaam, egaal, fabriekstypisch oppervlak.


COLOURLOCK Leather Colour (Bentley) is een exact afgestemde standaardkleur voor leer voor professionele reparatie, opfrissing en herkleuring van Bentley-lederinterieurs. De kleuren zijn gebaseerd op originele Bentley-kleurmonsters en zijn zo geformuleerd dat ze harmonieus opgaan in bestaande oppervlakken. Ideaal voor zitwangen, stuurwielen, armleuningen, deurpanelen en alle gepigmenteerde gladde leersoorten in het interieur van het voertuig, waarbij kleurechtheid en OEM-uitstraling cruciaal zijn.

  • Originele Bentley-kleuren – Ontwikkeld op basis van kleurstalen die dicht bij de fabriekskleuren liggen.
  • Voor reparatie & opfrissing – Ideaal bij slijtage, verbleking en kleurverlies.
  • Professionele afwerking – Optimale hechting en egaal kleurbeeld.

💡 Praktische tip Detailing1-werkplaats: In onze werkplaats zien we bij Bentley-behandelingen vaak hetzelfde probleem — kleurverlies op zitwangen en stuurwielen wordt bedekt met goedkope verzorgingsspray, wat geen vier weken standhoudt. Met Leather Colour (Bentley) in een microvezelpad in 2–3 dunne lagen gedept, tussendoor 30 min laten drogen, tot slot verzegeld met Top Coat Dull — resultaat houdt 2–3 jaar zoals af fabriek.


Voorbereiden, dun aanbrengen, verzegelen met Top Coat

Leather Colour (Bentley) wordt in 2–3 dunne lagen aangebracht, tussendoor 30 minuten laten drogen en tot slot verzegelen met Top Coat. Dunne lagen houden jarenlang, dikke lagen barsten.

Voordat de verf wordt aangebracht, wordt het leer gereinigd met lederreiniger en ontvet met Plastic Cleaner of reinigingsalcohol. Diepe scheuren en schuurplekken worden opgevuld met Filler of Super Filler en gladgeschuurd met 1000 grit schuurvlies. De Bentley-kleuren worden vervolgens met een microvezelpad gedept, met een zachte kwast uitgewreven of bij grootschalige reparaties met een spuitfles aangebracht.

Na volledige droging van minimaal 4 uur wordt verzegeld met Top Coat — Dull voor een mat-originele OEM-look, Glossy voor een gemiddelde glans, High Gloss voor maximale brilliantie. Eén liter Leather Colour dekt ongeveer 8–10 m² leeroppervlak, een 250 ml fles is voldoende voor een complete set stoelen inclusief stuurwiel. Dezelfde workflow werkt voor alle onderdelen, van zitkussen via deurpaneel tot middenarmsteun.

Gepigmenteerd leer ja, natuurleer en suède nee

Leather Colour (Bentley) is uitsluitend geschikt voor gepigmenteerd glad leer — de standaard in de moderne auto-industrie. Natuurleer, anilineleer en suède reageren anders en vereisen andere COLOURLOCK-productlijnen.

De watergedragen formulering hecht zich aan de pigmentlaag van modern autoleer, blijft elastisch en volgt de bewegingen van het leer zonder barsten. Bij natuurleer of openporig anilineleer trekt de verf onregelmatig in de vezels en vlekt het leer — hier worden Leather Fresh (Bentley) als onderhoudsvariant of speciale anilinelijnen gebruikt. Suède, velours en Alcantara worden behandeld met Nubuk Fresh (Bentley), dat de ruwe vezelstructuur behoudt in plaats van deze te verlijmen.

Als kleurechtheid ten opzichte van de originele fabriekskleur cruciaal is en het onderdeel grootschalig gerestaureerd moet worden, is Leather Colour de juiste keuze. Als slechts een klein plekje (slijtage aan het stuur, een enkele scheur) gerepareerd moet worden, is Fluid Leather (Bentley) in de 20 ml tube zuiniger en preciezer. Als het leer slechts licht verbleekt lijkt, is Leather Fresh als onderhoudsvariant meestal voldoende.

Voor detailers, garages en eigenaren van old- en youngtimers

Leather Colour (Bentley) is de professionele keuze voor detailers, onafhankelijke garages en ambitieuze eigenaren die waardebehoud en originele Bentley-kleurechtheid verkiezen boven snelle onderhoudsoplossingen.

Bij lease-retouren, occasions-reconditionering en restauraties van old- en youngtimers bepaalt de OEM-kleurechtheid de waarde en verkoopprijs. De professionele 4-stappen-workflow (reinigen, schuren, kleuren, verzegelen) duurt 4 uur inclusief droogtijd per onderdeel en levert een resultaat dat 2–3 jaar meegaat, alsof het nieuw uit de fabriek komt. Een liter Leather Colour kost ongeveer 30 cent per 100 ml behandeld oppervlak — de werkplaatsberekening inclusief Top Coat komt neer op ongeveer 12 euro per onderdeel.

Voor pure onderhoudsroutines zonder werkplaatsgereedschap is Leather Colour overkill – daar volstaat Leather Fresh (Bentley). Voor spotreparaties aan het stuur of losse scheuren zijn Fluid Leather of de Leather Care Sets (Bentley) economischer. Wie echter complete zitwangen, stuurwielen of deurpanelen wil restaureren en waarde hecht aan originele Bentley-kleurechtheid, kan niet om de 1-liter fles of de 250 ml verpakking heen.


Beschikbare Bentley-kleuren (selectie)

Beluga Black, Burnt Oak, Cognac, Fireglow, Hotspur, Laurel, Loxley, Magnolia, Nautic Blue, Ochre, Porpoise, Portland, Portofino Blue, Saddle, Saffron, Savannah, Spruce, Anthraciet, Autumn, Burgundi, Cashew, Cumbrian Green, Fawn, Imperial Blue, Light Cream / Pale Bush / P, Linen, New Market Tan, Oatmeal, Redwood, Shortbread, Stratos, Windsor Blue, Barley, French Navy, Highland Hare, Mudstone, Meadow Yellow, Green, Camel, Parchment, Magnolia 0813BN, Saffron 0571BN, Camel 1185BN, Saddle 0572BN, Dark Bourbon 0926BN, Burnt Oak 0593BN, Autumn 0708BN, New Market Tan 0589BN, English Tan, Hotspur 1049BN, Fireglow 0574BN, Linen 0590BN, Portland 0591BN, Beluga Black 1051BN, French Navy 1156BN, Nauticblue 1052BN, Barley 4439 (Reinke Muster), Linen 4006 (Reinke Muster), Oatmeal 4552, Magnolia 1620, Saffron 4002, Fawn 4208 (Reinke Muster) 1, New Market Tan 4007, Dark Bourbon, Saddle 4004 (Reinke Muster), Hotspur 3171, Fireglow 4005, Burnt Oak 4003, Beluga Black 4001, Grey (8MW), Damson, Brunel

Twijfel je over Koch-Chemie × COLOURLOCK COLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley? Laat het je uitleggen:



Wat is COLOURLOCK Leather Colour voor Bentley?

COLOURLOCK Leather Colour (Bentley) is een watergebaseerde, elastische standaard leerkleur in originele Bentley-kleuren. Het wordt gebruikt voor het repareren, opfrissen of opnieuw kleuren van gepigmenteerd glad leer in het interieur van voertuigen - stoelen, stuurwielen, armleuningen, deurpanelen.

Hoe breng ik Leather Colour (Bentley) correct aan?

Reinig en ontvet het leer eerst grondig. Vul beschadigingen op met Filler, schuur. Breng vervolgens Leather Colour dun aan met een sponsje, veeg of spuit het - 2-3 dunne lagen zijn beter dan één dikke. Na volledige droging afdichten met Top Coat (Dull/Glossy/High Gloss).

Wat is het verschil met Leather Fresh?

Leather Colour is de professionele reparatieverf (1L/250ml, afdichtbaar met Top Coat). Leather Fresh is de verzorgende kleurcrème (1L/100ml) voor lichtere opfrisbeurten zonder ingewikkelde voorbereiding. Bij diepe slijtage → Leather Colour; bij matte oppervlakken → Leather Fresh.

Komen de kleuren echt exact overeen met Bentley?

De kleurtinten zijn gebaseerd op originele Bentley-fabriekskleurstalen. Bij sterk vervaagd leer raden we desondanks een kleurtest aan op een onopvallende plek, omdat het originele leer in de loop der jaren donkerder wordt of vervaagt.

Welke fouten zien we het meest in de werkplaats?

Drie klassiekers: (1) Leer vooraf niet ontvet – verf hecht niet. (2) Te dikke laag aangebracht – vormt scheuren bij het drogen. (3) Top-Coat-afdichting weggelaten – slijtvastheid minder dan 6 maanden. Met een goede voorbereiding blijft het resultaat 2-3 jaar goed.

Heb ik absoluut een Top Coat nodig?

Ja, voor duurzame slijtvastheid. Zonder Top Coat slijt de verf op zitwangen en stuurwielen binnen enkele weken weer af. Top Coat Dull = mat-origineel (OEM-look), Glossy = gemiddelde glans, High Gloss = hoge glans.

Vraag het ons gerust. Daniel helpt je verder.


Verzorgingsadvies voor lederen standaardkleur (Bentley):

Leather Colour (Bentley) is uitsluitend geschikt voor gepigmenteerd gladleer – de standaard in de moderne auto-industrie. Natuurlijk leer, anilineleer en suède reageren anders en vereisen andere COLOURLOCK-productlijnen.

De op water gebaseerde formulering hecht zich aan de pigmentlaag van modern autoleer, blijft elastisch en volgt lederbewegingen zonder te scheuren. Bij natuurlijk leer of openporig anilineleer trekt de kleur ongelijkmatig in de vezel en vlekt het leer – hier komen Leather Fresh (Bentley) als verzorgingsvariant of speciale aniline-lijnen in aanmerking. Suède, velours en Alcantara worden behandeld met Nubuk Fresh (Bentley), dat de ruwe vezelstructuur behoudt in plaats van deze te verlijmen.

Als kleurechtheid ten opzichte van de originele fabriekskleur cruciaal is en het onderdeel grootschalig gerestaureerd moet worden, is Leather Colour de juiste keuze. Als slechts een kleine plek (slijtage stuurwiel, enkele scheur) gerepareerd moet worden, is Fluid Leather (Bentley) in de tube van 20 ml zuiniger en preciezer. Als het leer slechts licht verkleurd lijkt, volstaat Leather Fresh als verzorgingsvariant meestal.

Veiligheidsinformatie voor Koch-Chemie × COLOURLOCK COLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley

Alleen voor zakelijke klanten

Dit product met de aanduiding ‘Alleen voor zakelijke klanten’ is volgens de Duitse wetgeving niet voor particulieren verpakt, gedeclareerd, aangemeld en gecertificeerd. Het mag uitsluitend door zakelijke kopers worden gekocht en is uitsluitend toegelaten voor professionele gebruikers. Vul je btw-identificatienummer in de winkelwagen in. Op verzoek laten we je weten of, en in welke verpakkingen, het product geschikt is voor particulieren.


Materiaalsamenstelling

2,4,7,9-tetramethyldec-5-yne-4,7-diol (CAS 126-86-3, EG 204-809-1) — 0,1 – < 1 %, 1,2-benzisothiazool-3(2H)-on (CAS 2634-33-5, EG 220-120-9) — < 0,05 %, 2-methylisothiazool-3(2H)-on (CAS 2682-20-4, EG 220-239-6) — < 0,0015 % en reactiemassa (3:1) van 5-chloor-2-methyl-2H-isothiazool-3-on en 2-methyl-2H-isothiazool-3-on (CAS 55965-84-9, EG 911-418-6) — < 0,0015 %

Aanvullende gevareninformatie (EUH)

Bevat 2,4,7,9-tetramethyldec-5-yne-4,7-diol, 1,2-Benzisothiazol-3(2H)-on, 2-methylisothiazool-3(2H)-on, reactiemassa (3:1) van 5-chloor-2-methyl-2H-isothiazool-3-on en 2-methyl-2H-isothiazool-3-on, 1,2-benzisothiazool-3(2H)-on, 1,2-benzisothiazoline-3-on. Kan een allergische reactie veroorzaken.EUH208
Veiligheidsinformatieblad op verzoek verkrijgbaar.EUH210

Deze productinformatie is uitsluitend bedoeld als vrijblijvend advies. Er kan geen aansprakelijkheid van onze kant uit worden afgeleid. Controleer of het product geschikt is voor jouw toepassing. Test vóór gebruik op geschiktheid en verdraagzaamheid. We adviseren je graag.

Vragen over deze informatie?

Meer over Koch-Chemie

Koch-Chemie steht seit über 50 Jahren für professionelle Autopflege auf höchstem Niveau. Die Marke vereint deutsche Chemie-Kompetenz, präzise Forschung und praxisorientierte Anwendung. Alle Produkte werden im eigenen Labor entwickelt und in Deutschland produziert – mit Fokus auf Leistung und Materialverträglichkeit.

Das Besondere: Koch-Chemie denkt Fahrzeugpflege als System. Reinigung, Politur und Schutz greifen perfekt ineinander, sodass jedes Fahrzeug effizient, schonend und sichtbar besser gepflegt wird. Egal ob für professionelle Aufbereiter oder Enthusiasten – Koch-Chemie liefert messbare Ergebnisse: tiefen Glanz, glatte Oberflächen und nachhaltigen Werterhalt.

Mit klaren Standards, innovativer Technologie und echtem Qualitätsbewusstsein ist Koch-Chemie heute einer der führenden Hersteller der professionellen Fahrzeugaufbereitung – und bei Detailing1 bekommst du die gesamte Produktvielfalt dieser Marke.

Contact

Koch‑Chemie GmbH
Einsteinstr. 42, 59423 Unna, Deutschland

+492303986700
info@koch-chemie.com

koch-chemie.com

Specificaties

Ausführung

  • Inhalt
    1000 ml
  • Artikelnummer
    D1-KCX-690-1L-01-BE018
  • Gewicht
    1,1 kg

Produkt

Wettelijke garantie

Betaling & verzending

💳 Veilig betalen

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Kies uit veel betaalmethoden zoals PayPal, Klarna, Apple Pay, Mastercard of Visa en profiteer van achteraf betalen en gespreid betalen. Je betaalgegevens worden altijd veilig verwerkt. Vragen over betalen?


📦 Snelle verzending

  • POST Luxembourg
  • DPD
  • FedEx

Je bestelling bereikt je al vanaf 6,90 € binnen 1-4 dagen met POST Luxembourg, DPD of FedEx. Vanaf 179 € bestelwaarde is de verzending met DPD gratis. Vragen over verzending?

Koch Chemie Koch-Chemie × COLOURLOCK auf Detailing1 kaufen