Vandaag: Droge verwarmingslucht laat leren stoelen scheuren. Naar de set

Uit de blog: Zo verzorg je leren stoelen vóór de winter. Lees de gids

Bestseller: Koch-Chemie Green Star pakt vuil binnen en buiten aan. Naar product

Nieuw: COLOURLOCK Cleaning & Application Sponge voor leer. Naar product

Actie: Veel D-CON producten zijn nu afgeprijsd. Naar de acties

Aanbieding: SONAX FelgenBeast is nu afgeprijsd. Naar product

Uitverkoop: INNOVACAR verdwijnt, restvoorraad is afgeprijsd. Naar het merk

Advies: Welke set past bij jouw leer? Vraag het via WhatsApp. Start chat

Verzending: In Duitsland gratis vanaf 89 euro met DHL. Verzendinfo

Zondag: Droog en zacht, tijd voor schone velgen. Naar velgenreinigers

Klantenservice: Waar is mijn bestelling? Zending, factuur, retour. Naar helpcenter

Kopersbescherming: Echte reviews bij Trusted Shops. Lees reviews

Q² FabricCoat Textielcoating 120ml

23,80€
Inhoud: 120mlEenheid prijs (198,33€ / l)
incl. 17 % btw, plus verzendkosten, berekend bij het afrekenen
Inhoud
2 op voorraad

— Bestel nu, beperkt beschikbaar, levertijd 1-4 dagen

Schnellbestellung 2 Varianten
GYEONQ² FabricCoat Textielcoating 400 ml
Op voorraad (1 unit)
SKU D1-GYEON-Q2FABRIC400EAN 8809432671619
64,89€
Inhoud: 400mlEenheid prijs (162,23€ / l)
GYEONQ² FabricCoat Textielcoating 120 ml
Op voorraad (2 units)
SKU D1-GYEON-Q2FABRIC120EAN 8809432671602
23,80€
Inhoud: 120mlEenheid prijs (198,33€ / l)

Voordelen van Detailing1

📦 Verzending vanaf 6,90 € met POST Luxembourg, DPD of FedEx
🚀 Levertijd 1-4 dagen
🤝🏻 Gratis levering vanaf 179 € met DPD
💬 Klantenservice door autopoetsexperts

EAN: 8809432671602  |  SKU: D1-GYEON-Q2FABRIC120

Vuil parelt af – SiO₂-impregnering voor autotextiel

GYEON Q² FabricCoat is een op SiO₂ gebaseerde textielverzegeling voor stof, alcantara en cabriodaken in het voertuig. De keramische formulering dringt door in de textielvezels en impregneert ze permanent: vloeistoffen parelen af, vlekken trekken niet in en de reiniging wordt aanzienlijk vereenvoudigd. In tegenstelling tot conventionele fluorkoolstofsprays is FabricCoat vezelvriendelijk, laat het geen residu achter en overleeft het meerdere reinigingscycli.

Lees de volledige beschrijving

Vragen en hulp

Heb je nog vragen of heb je hulp nodig?

We zijn er zeker van dat onze Help-pagina je verder zal helpen. Daar vind je informatie om contact met ons op te nemen en de relevante antwoorden op veelgestelde vragen.

Heb je niet gevonden wat je zocht? Stuur ons een bericht in de chat.

Verzending en levering

Verzending naar Luxemburg vanaf 6,90 € met POST Luxembourg, DPD of FedEx, levertijd 1-4 dagen. Vanaf 179 € bestelwaarde is de verzending met DPD gratis.

Alle verzendmethoden, gewichtsklassen en expressopties vind je in ons verzendbeleid.

Ophalen in de winkel

Autoverzorgingswinkel in Nordhorn

Waarom wachten als het snel kan? Bestel je autoverzorgingsproducten online bij ons en kies voor het gemak van ophalen of onze razendsnelle levering, lokaal of in heel Europa. Wij zijn erop gericht je maximale flexibiliteit en comfort te bieden, zodat je auto altijd in topconditie blijft.

Je kunt je bestelling altijd van dinsdag tot en met vrijdag van 10:00 tot 17:00 uur ophalen op Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn bij Detailing1. Houd je afhaalbevestiging gereed. We kijken uit naar je bezoek.

Ontdek onze Detailing Store in Nordhorn

Textielbescherming op keramiekbasis – GYEON Q² FabricCoat

Wat is GYEON Q² FabricCoat? GYEON Q² FabricCoat is een textielcoating op SiO₂-basis voor stof, Alcantara en cabriodaken: hij impregneert de vezel blijvend, laat vloeistof afparelen en houdt vuil en vlekken aan de oppervlakte – makkelijk schoon te maken en lang beschermd.


Stoffen stoelen, Alcantara-bekleding en cabriodaken zijn de lastigste oppervlakken in een auto – ze pakken zo een vlek, zuigen geurtjes op en krijg je maar moeilijk weer netjes. GYEON Q² FabricCoat verandert hoe textiel zich gedraagt: de keramische formule trekt de vezel in en legt er op microniveau een SiO₂-laag omheen. Wat je overhoudt is een geïmpregneerd oppervlak waar vloeistof op blijft parelen, vuil niet intrekt en vlekken je er zo afdept.

  • Vezelbescherming op microniveau – geen laagje eroverheen. Q² FabricCoat trekt de textielvezel in in plaats van er alleen op te liggen. Dat betekent dat de bescherming blijft zitten, ook als het oppervlak mechanisch te verduren krijgt – veel langer dan een simpele impregneerspray.
  • Vloeistof parelt af – vlekken blijven aan de oppervlakte. Koffie, water, frisdrank – op gecoat textiel blijven ze als druppels liggen en dep je ze weg voordat er iets intrekt. Met kinderen of een hond achterin scheelt dat elke week werk.
  • Geschikt voor stof, Alcantara en cabriodaken. GYEON Q² FabricCoat is gemaakt voor het textiel dat je in een auto tegenkomt – van standaard stof en hoogwaardig Alcantara tot een stoffen cabriokap. De formule is voor al die materialen mild en laat niets zichtbaars achter.

Wat we in de praktijk zien: zet GYEON Q² FabricCoat alleen aan op textiel dat echt schoon en kurkdroog is. Haal vlekken en vuil er eerst uit met de GYEON Q²M FabricCleaner en laat alles helemaal drogen. Spuit FabricCoat daarna gelijkmatig op vanaf zo'n 20–30 cm, verdeel het met een doek en laat het volledig uitharden (24 uur). Niet inwrijven – het product trekt vanzelf in.


Hoe SiO₂ textiel impregneert: de techniek achter Q² FabricCoat

Gewone impregneersprays voor textiel werken met fluorkoolstofverbindingen (PTFE/DWR) die een hydrofoob laagje op de vezel leggen. Die laag is tijdelijk, wast er bij normaal reinigen snel weer uit en wordt om milieuredenen steeds verder aan banden gelegd. GYEON Q² FabricCoat pakt het met SiO₂ aan: siliciumdioxidedeeltjes die zich chemisch aan de vezel binden en de oppervlaktespanning blijvend veranderen. Je krijgt een steviger impregnering die meerdere reinigingsbeurten overleeft, zonder twijfelachtige fluorverbindingen. De vezels blijven ademen en het textiel ziet er hetzelfde uit en voelt hetzelfde aan.

Aanbrengen op autostoelen, Alcantara en cabriodaken

Voordat GYEON Q² FabricCoat erop gaat, moet het oppervlak helemaal schoon en droog zijn. Op autostoelen: eerst reinigen met de Q²M FabricCleaner, laten drogen, dan FabricCoat gelijkmatig over de zitvlakken spuiten en laten intrekken. Op Alcantara: zuinig doseren en niet wrijven, want Alcantara kan slecht tegen mechanische wrijving. Op cabriodaken: bij droog weer opspuiten, met een zachte borstel gelijkmatig verdelen en volledig laten uitharden – het liefst een nacht. Daarna is het textiel geïmpregneerd en kun je het meteen met water testen: water parelt tot bolletjes en rolt eraf.

Waar Q² FabricCoat het meeste oplevert

GYEON Q² FabricCoat verdient zich vooral terug in auto's die hard gebruikt worden: gezinsauto's met kinderen (gemorst en vlekken), auto's met huisdieren (vuil en haren), cabrio's met stoffen kap (regen en schimmel) en auto's met mooi Alcantara, dat je met één vlek permanent verpest. Ook stoffen bootstoelen en marine-textiel pak je er prima mee aan. Voor leer pak je juist de GYEON Q² LeatherShield EVO – die is speciaal voor leer en kunstleer gemaakt.

FabricCoat tegenover een klassieke impregneerspray: waar het verschil zit

Goedkope impregneersprays van de bouwmarkt of de outdoorzaak zijn gemaakt voor buitenspullen (jassen, tenten) – niet voor de fijnere structuur van autobekleding of Alcantara. Ze kunnen textiel verharden, resten achterlaten of Alcantara vlekkerig maken. GYEON Q² FabricCoat is voor autotextiel ontwikkeld: fijnere deeltjes, een milde formule en afgestemd op de materialen die echt in een auto zitten. De hogere aanschafprijs heb je er zo uit als je bedenkt wat het kost om vervuilde stoelen, Alcantara-bekleding of een cabriodak te laten reinigen of vervangen.

Koopadvies: denk vanaf dag één aan textielbescherming

GYEON Q² FabricCoat is vooral slim bij een nieuwe auto – hoe eerder het textiel geïmpregneerd is, hoe minder vuil en vlekken de kans krijgen zich vast te vreten. Bij een oudere auto begin je met een grondige reiniging met de GYEON Q²M FabricCleaner, daarna FabricCoat voor blijvende bescherming. Zit er leer in je auto, dan combineer je de Q²M LeatherCleaner Natural voor het reinigen met Q² LeatherCoat voor de bescherming.

Twijfel je over GYEON Q² FabricCoat Textielcoating? Laat het je uitleggen:


Vraag het ons gerust. Daniel helpt je verder.

Veiligheidsinformatie voor GYEON Q² FabricCoat Textielcoating

Geschikt voor particulieren

Dit product met de aanduiding ‘Geschikt voor particulieren’ is volgens de Duitse wetgeving voor particulieren verpakt, gedeclareerd, aangemeld en gecertificeerd. Let op de gevarenaanduidingen en veiligheidsaanbevelingen.


Gevaar

Ontvlambaar

Ontvlambaar

Schadelijk

Schadelijk

Gevaar voor de gezondheid

Gevaar voor de gezondheid

Gevaar voor het aquatisch milieu

Gevaar voor het aquatisch milieu

Gevarenaanduidingen

Licht ontvlambare vloeistof en damp.H225
Kan dodelijk zijn als de stof bij inslikken in de luchtwegen terechtkomt.H304
Veroorzaakt ernstige oogirritatie.H319
Veroorzaakt schade aan organen bij langdurige of herhaalde blootstelling.H372
Giftig voor in het water levende organismen, met langdurige gevolgen.H411

Veiligheidsaanbevelingen

Verwijderd houden van warmte, hete oppervlakken, vonken, open vuur en andere ontstekingsbronnen. Niet roken.P210
Stof/rook/gas/nevel/damp/spuitnevel niet inademen.P260
NA INSLIKKEN: Onmiddellijk een ANTIGIFCENTRUM/arts raadplegen.P301+P310
GEEN braken opwekken.P331
Op een goed geventileerde plaats bewaren. Koel bewaren.P403+P235
Inhoud/verpakking afvoeren naar een erkende afvalverwerkingsinstallatie.P501


Downloads

Veiligheidsinformatieblad downloaden


Deze productinformatie is uitsluitend bedoeld als vrijblijvend advies. Er kan geen aansprakelijkheid van onze kant uit worden afgeleid. Controleer of het product geschikt is voor jouw toepassing. Test vóór gebruik op geschiktheid en verdraagzaamheid. We adviseren je graag.

Vragen over deze informatie?

Meer over GYEON

GYEON steht für modernste SiO₂-Technologie, präzise abgestimmte Pflegeprodukte und ein durchdachtes System für professionelle Autopflege. Von leistungsstarken Keramikversiegelungen über pH-neutrale Shampoos bis hin zu spezialisierten Innenraum- und Felgenlösungen bietet die Marke alles für nachhaltige Oberflächenperformance. Die Kombination aus chemischer Stabilität, intensiver Hydrophobie und kontrollierter Verarbeitung macht GYEON zur ersten Wahl für anspruchsvolle Detailer, die messbare Ergebnisse und maximale Kontrolle erwarten.

Contact

Gyeon Deutschland GmbH
Vietorstr. 87, 51103 Köln, Deutschland

+4922128585880
info@gyeon.de

gyeon.de

Specificaties

Ausführung

  • Inhalt
    120 ml
  • Artikelnummer
    D1-GYEON-Q2FABRIC120
  • EAN
    8809432671602
  • Herstellernummer
    Q2FABRIC120
  • Gewicht
    206 g

Eigenschaften

  • Einsatzbereich am Fahrzeug
    Polster

Produkt

Wettelijke garantie

Betaling & verzending

💳 Veilig betalen

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Kies uit veel betaalmethoden zoals PayPal, Klarna, Apple Pay, Mastercard of Visa en profiteer van achteraf betalen en gespreid betalen. Je betaalgegevens worden altijd veilig verwerkt. Vragen over betalen?


📦 Snelle verzending

  • POST Luxembourg
  • DPD
  • FedEx

Je bestelling bereikt je al vanaf 6,90 € binnen 1-4 dagen met POST Luxembourg, DPD of FedEx. Vanaf 179 € bestelwaarde is de verzending met DPD gratis. Vragen over verzending?

GYEON auf Detailing1 kaufen