Vandaag: Droge verwarmingslucht laat leren stoelen scheuren. Naar de set

Uit de blog: Zo verzorg je leren stoelen vóór de winter. Lees de gids

Bestseller: Koch-Chemie Green Star pakt vuil binnen en buiten aan. Naar product

Nieuw: COLOURLOCK Cleaning & Application Sponge voor leer. Naar product

Actie: Veel D-CON producten zijn nu afgeprijsd. Naar de acties

Aanbieding: SONAX FelgenBeast is nu afgeprijsd. Naar product

Uitverkoop: INNOVACAR verdwijnt, restvoorraad is afgeprijsd. Naar het merk

Advies: Welke set past bij jouw leer? Vraag het via WhatsApp. Start chat

Verzending: In Duitsland gratis vanaf 89 euro met DHL. Verzendinfo

Zondag: Droog en zacht, tijd voor schone velgen. Naar velgenreinigers

Klantenservice: Waar is mijn bestelling? Zending, factuur, retour. Naar helpcenter

Kopersbescherming: Echte reviews bij Trusted Shops. Lees reviews

"V4" Wheelcleaner & De-Ironizer Velgenreiniger 1000ml

17,49€ 29,16€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (17,49€ / l)
incl. 17 % btw, plus verzendkosten, berekend bij het afrekenen
Inhoud
2 op voorraad

— Bestel nu, beperkt beschikbaar, levertijd 1-4 dagen

Schnellbestellung 4 Varianten
D-CON"V4" Wheelcleaner & De-Ironizer Velgenreiniger 500 ml
SKU D1-DCN-SPI_399_4_500EAN 8720986370233
9,70€ 16,17€
Inhoud: 500mlEenheid prijs (19,40€ / l)
Ausverkauft
D-CON"V4" Wheelcleaner & De-Ironizer Velgenreiniger 1000 ml / 1 Liter
Op voorraad (2 units)
SKU D1-DCN-SPI_399_4_1000EAN 8720986370240
17,49€ 29,16€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (17,49€ / l)
D-CON"V4" Wheelcleaner & De-Ironizer Velgenreiniger 5 Liter
SKU D1-DCN-SPI_399_4_5000EAN 8720986370257
118,92€
Inhoud: 5lEenheid prijs (23,78€ / l)
Ausverkauft
D-CON"V4" Wheelcleaner & De-Ironizer Velgenreiniger 20 Liter
SKU D1-DCN-SPI_399_4_20000
432,56€
Inhoud: 20lEenheid prijs (21,63€ / l)
Ausverkauft

Voordelen van Detailing1

📦 Verzending vanaf 6,90 € met POST Luxembourg, DPD of FedEx
🚀 Levertijd 1-4 dagen
🤝🏻 Gratis levering vanaf 179 € met DPD
💬 Klantenservice door autopoetsexperts

EAN: 8720986370240  |  SKU: D1-DCN-SPI_399_4_1000

Hoogeffectieve velgenreiniger met lavendelgeur voor alle oppervlakken

D-CON V4 Wheelcleaner & De-Ironizer verwijdert hardnekkige ijzerdeeltjes en afzettingen met een aangename lavendelgeur. Ideaal voor alle velgoppervlakken.

Lees de volledige beschrijving

Vragen en hulp

Heb je nog vragen of heb je hulp nodig?

We zijn er zeker van dat onze Help-pagina je verder zal helpen. Daar vind je informatie om contact met ons op te nemen en de relevante antwoorden op veelgestelde vragen.

Heb je niet gevonden wat je zocht? Stuur ons een bericht in de chat.

Verzending en levering

Verzending naar Luxemburg vanaf 6,90 € met POST Luxembourg, DPD of FedEx, levertijd 1-4 dagen. Vanaf 179 € bestelwaarde is de verzending met DPD gratis.

Alle verzendmethoden, gewichtsklassen en expressopties vind je in ons verzendbeleid.

Ophalen in de winkel

Autoverzorgingswinkel in Nordhorn

Waarom wachten als het snel kan? Bestel je autoverzorgingsproducten online bij ons en kies voor het gemak van ophalen of onze razendsnelle levering, lokaal of in heel Europa. Wij zijn erop gericht je maximale flexibiliteit en comfort te bieden, zodat je auto altijd in topconditie blijft.

Je kunt je bestelling altijd van dinsdag tot en met vrijdag van 10:00 tot 17:00 uur ophalen op Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn bij Detailing1. Houd je afhaalbevestiging gereed. We kijken uit naar je bezoek.

Ontdek onze Detailing Store in Nordhorn

D-CON "V4" Wheelcleaner & De-Ironizer Velgenreiniger

D-CON "V4" Wheelcleaner & De-Ironizer is dé reiniger voor velgen en lak die ferromagnetische deeltjes en corrosieve fallout uithaalt die zich mettertijd hebben opgebouwd. Met z'n rustige lavendelgeur en flinke reinigingskracht is-ie geliefd bij autoliefhebbers en detailers wereldwijd.

  • Overal inzetbaar: Kan op alle oppervlakken.
  • Echte fallout-verwijdering: Haalt onzichtbare deeltjes en corrosieve aanslag eruit.
  • Handige maten: Verkrijgbaar in 500ML, 1L en 5L.

Krachtige reiniging voor velgen en lak

D-CON V4 Wheelcleaner & De-Ironizer is een geavanceerde reiniger die gemaakt is om hardnekkige ijzerdeeltjes en corrosieve fallout van velgen en lak te tillen. Door z'n unieke formule reageert-ie met de ijzeraanslag, kleurt paars/donkerrood en maakt zo de vervuiling zichtbaar terwijl-ie diep in de aanslag doorwerkt.

Lavendelgeur en Aqua Blauw

Wat opvalt aan de D-CON V4 is z'n rustige lavendelgeur, die de klus een stuk aangenamer maakt. Daarnaast heeft de reiniger een koele aqua blauwe kleur die tijdens het inwerken omslaat naar een diep paars of donkerrood. Dat is je teken dat de reiniger werkt en de vervuiling bindt terwijl-ie bezig is.

Perfect als voorbereiding vóór het clayen

De D-CON V4 Wheelcleaner & De-Ironizer is ideaal om de lak voor te bereiden vóór het clayen. Hij haalt een flink deel van de vervuiling weg die je vaak vóór het clayen hebt, waardoor je de kans op krasjes in de lak verkleint. Met z'n snelle reactietijd en de manier waarop-ie de contaminanten binnen enkele seconden bindt, krijg je een grondige maar zachte reiniging die je makkelijk afspoelt met water (hogedrukreiniger).

Twijfel je over D-CON "V4" Wheelcleaner & De-Ironizer Velgenreiniger? Laat het je uitleggen:


Vraag het ons gerust. Daniel helpt je verder.

Veiligheidsinformatie voor D-CON "V4" Wheelcleaner & De-Ironizer Velgenreiniger

Geschikt voor particulieren

Dit product met de aanduiding ‘Geschikt voor particulieren’ is volgens de Duitse wetgeving voor particulieren verpakt, gedeclareerd, aangemeld en gecertificeerd. Let op de gevarenaanduidingen en veiligheidsaanbevelingen.


Waarschuwing

Schadelijk

Schadelijk

Gevarenaanduidingen

Schadelijk bij inslikken.H302
Kan een allergische huidreactie veroorzaken.H317

Veiligheidsaanbevelingen

Bij het inwinnen van medisch advies de verpakking of het etiket meenemen.P101
Buiten bereik van kinderen houden.P102
Inademing van stof/rook/gas/nevel/dampen/spuitnevel vermijden.P261
Na het werken met dit product de handen grondig wassen.P264
Draag beschermende handschoenen/beschermende kleding/oogbescherming/gelaatsbescherming.P280
BIJ CONTACT MET DE HUID: Met veel water wassen.P302+P352
De mond spoelen.P330
Inhoud/verpakking afvoeren naar een erkende afvalverwerkingsinstallatie.P501


Downloads

Veiligheidsinformatieblad downloaden


Deze productinformatie is uitsluitend bedoeld als vrijblijvend advies. Er kan geen aansprakelijkheid van onze kant uit worden afgeleid. Controleer of het product geschikt is voor jouw toepassing. Test vóór gebruik op geschiktheid en verdraagzaamheid. We adviseren je graag.

Vragen over deze informatie?

Meer over D-CON

Contact

D-CON Car Care
Klavermaten 26, 7472DD Goor, Niederlande

+31546456716
info@dconcarcare.com

https://dconcarcare.com

Specificaties

Ausführung

  • Inhalt
    1000 ml
  • Artikelnummer
    D1-DCN-SPI_399_4_1000
  • EAN
    8720986370240
  • Gewicht
    1 kg

Eigenschaften

  • Einsatzbereich am Fahrzeug
    Räder

Produkt

Wettelijke garantie

Betaling & verzending

💳 Veilig betalen

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Kies uit veel betaalmethoden zoals PayPal, Klarna, Apple Pay, Mastercard of Visa en profiteer van achteraf betalen en gespreid betalen. Je betaalgegevens worden altijd veilig verwerkt. Vragen over betalen?


📦 Snelle verzending

  • POST Luxembourg
  • DPD
  • FedEx

Je bestelling bereikt je al vanaf 6,90 € binnen 1-4 dagen met POST Luxembourg, DPD of FedEx. Vanaf 179 € bestelwaarde is de verzending met DPD gratis. Vragen over verzending?

D-CON auf Detailing1 kaufen