Vandaag: Eén liter Glas Star geeft vier liter glasreiniger. Bekijk product

Uit de blog: Vijf redenen waarom je voorruit strepen trekt. Naar de gids

Weer leverbaar: Koch-Chemie Autoshampoo "As" is op voorraad. Bekijk product

Nieuw: Koch-Chemie Exterior Brush in vier kleuren. Naar de kwasten

Bestseller: Koch-Chemie Green Star reinigt binnen en buiten. Bekijk product

Actie: Veel D-CON producten zijn nu afgeprijsd. Naar de aanbiedingen

Uitverkoop: INNOVACAR verdwijnt, veel restvoorraad is afgeprijsd. Naar het merk

Advies: Strepen ondanks glasreiniger? Vraag het via WhatsApp. Start chat

Verzending: In Duitsland vanaf 89 euro gratis verzending met DHL. Verzendinfo

Zaterdag: Droog weer op komst, tijd voor lak en ruiten. Naar lakverzorging

Klantenservice: Waar is mijn bestelling? Zending, factuur, retour. Naar helpcenter

Kopersbescherming: Echte reviews bij Trusted Shops. Reviews lezen

Q²M DeFrost Ontdooispray 500ml

17,30€
Inhoud: 500mlEenheid prijs (34,60€ / l)
incl. 17 % btw, plus verzendkosten, berekend bij het afrekenen
Inhoud
1 op voorraad

— Bestel nu, beperkt beschikbaar, levertijd 1-4 dagen

Schnellbestellung 2 Varianten
GYEONQ²M DeFrost Ontdooispray 500 ml
Op voorraad (1 unit)
SKU D1-GYEON-Q2MDEFROST500EAN 8809432677727
17,30€
Inhoud: 500mlEenheid prijs (34,60€ / l)
GYEONQ²M DeFrost Ontdooispray 4 liter
SKU Q2MDEFROST4000EAN 8809432677734
95,17€
Inhoud: 4000mlEenheid prijs (23,79€ / l)
Ausverkauft

Voordelen van Detailing1

📦 Verzending vanaf 6,90 € met POST Luxembourg, DPD of FedEx
🚀 Levertijd 1-4 dagen
🤝🏻 Gratis levering vanaf 179 € met DPD
💬 Klantenservice door autopoetsexperts

EAN: 8809432677727  |  SKU: D1-GYEON-Q2MDEFROST500

Ontdooispray – ruiten binnen enkele seconden ijs- en vorstvrij

GYEON Q²M DeFrost is een professionele ontdooispray die ijs en vorst op autoruiten in enkele seconden chemisch oplost – zonder mechanisch krabben. De resulterende beschermende film vertraagt het opnieuw bevriezen gedurende meerdere uren. Zacht voor rubberen afdichtingen en ruitcoatings. Onmisbaar in het handschoenenvak van oktober tot april.

Lees de volledige beschrijving

Vragen en hulp

Heb je nog vragen of heb je hulp nodig?

We zijn er zeker van dat onze Help-pagina je verder zal helpen. Daar vind je informatie om contact met ons op te nemen en de relevante antwoorden op veelgestelde vragen.

Heb je niet gevonden wat je zocht? Stuur ons een bericht in de chat.

Verzending en levering

Verzending naar Luxemburg vanaf 6,90 € met POST Luxembourg, DPD of FedEx, levertijd 1-4 dagen. Vanaf 179 € bestelwaarde is de verzending met DPD gratis.

Alle verzendmethoden, gewichtsklassen en expressopties vind je in ons verzendbeleid.

Ophalen in de winkel

Autoverzorgingswinkel in Nordhorn

Waarom wachten als het snel kan? Bestel je autoverzorgingsproducten online bij ons en kies voor het gemak van ophalen of onze razendsnelle levering, lokaal of in heel Europa. Wij zijn erop gericht je maximale flexibiliteit en comfort te bieden, zodat je auto altijd in topconditie blijft.

Je kunt je bestelling altijd van dinsdag tot en met vrijdag van 10:00 tot 17:00 uur ophalen op Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn bij Detailing1. Houd je afhaalbevestiging gereed. We kijken uit naar je bezoek.

Ontdek onze Detailing Store in Nordhorn

Sneller vrij zicht in de winter – GYEON Q²M DeFrost ontdooispray

Wat is GYEON Q²M DeFrost? GYEON Q²M DeFrost is een professionele ontdooispray voor autoruiten en bevroren oppervlakken – hij lost ijs en vorst in seconden op en houdt de ruiten tegelijk een paar uur lang vrij van nieuwe aanvriezing.


's Ochtends krabben aan de voorruit is een van de minst geliefde winterrituelen – en het levert meteen krasrisico op als je de ijskrabber verkeerd gebruikt. GYEON Q²M DeFrost maakt het klassieke krabben in de meeste gevallen overbodig: de ontdooispray lost ijs en vorst chemisch in seconden op, zonder te schrapen. Even opspuiten, kort wachten en met de ruitenwisser wegvegen – de ruit is helder.

  • Snelle chemische ijsoplossing – in seconden klaar voor gebruik. Q²M DeFrost bevat speciaal samengestelde werkstoffen die ijskristallen meteen laten smelten. Zelfs hardnekkige ijslagen op de voorruit gaan binnen 15–30 seconden los – zonder lang krabben en zonder kracht te zetten.
  • Houdt de ruit meerdere uren vrij van nieuwe aanvriezing. Na gebruik legt Q²M DeFrost een dunne beschermfilm op de ruit die opnieuw aanvriezen meerdere uren tegenhoudt. Ideaal voor auto's die je kort parkeert en waarvan je bij terugkomst weer ijsvrije ruiten wilt.
  • Zacht voor rubberen dichtingen en ruitcoatings. DeFrost is zo samengesteld dat het rubberen dichtingen, ruitverzegelingen (zoals Q² QuickView) en kunststofdelen niet aantast – anders dan agressievere chemische ontdooiers op alcoholbasis.

Wat we in de praktijk zien: Spuit Q²M DeFrost het beste 's avonds vóór het parkeren op de ruiten – zo staat er de volgende ochtend geen ijs (of veeg je het heel makkelijk weg). Voor een blijvende oplossing raden we een ruitverzegeling aan met Q² View EVO of Q² QuickView – op verzegelde ruiten pakt ijs veel minder en veeg je het makkelijker weg.


Hoe Q²M DeFrost het ijs chemisch aanpakt

Q²M DeFrost werkt met een samenstelling die het vriespunt van water op de ruit verlaagt. Zodra de werkstof het ijs raakt, begint het ijs te smelten – de reactie start meteen en werkt zonder warmte van buitenaf. De waterfilm die overblijft, trek je met de wisser weg. Tegelijk laat DeFrost een dunne beschermfilm op de ruit achter die opnieuw aanvriezen tegenhoudt door het lagere vriespunt – twee klussen in één product.

DeFrost voor alle delen van de auto in de winter

Q²M DeFrost is in de eerste plaats voor ruiten gemaakt, maar werkt ook op andere bevroren autodelen: deursloten en deurrubbers (vriezen niet dicht), spiegelglas, cameralenzen en sensorkapjes, plus deurgrepen en de kofferklep. Niet geschikt voor lak (DeFrost is afgestemd op ruitchemie, niet op lak) en gebruik het 's zomers niet als vervanger voor ruitensproeiervloeistof.

Klaar voor de winter: DeFrost als deel van je winterdetailing

Goed winterdetailing is meer dan alleen ontdooien. Voor een auto die de koude maanden echt aankan raden we aan: een ruitverzegeling met Q² View EVO of Q² QuickView (regen parelt af, ijs pakt minder), lakbescherming met een coating of Q²M WetCoat, velgverzorging tegen corrosie door strooizout en Q²M DeFrost in het handschoenenvak voor dagelijks gebruik. Samen krijg je zo volledige winterbescherming voor de hele auto.

DeFrost vs. met de hand krabben: waarom de spray de betere keuze is

Klassiek krabben heeft één groot nadeel: een kunststof ijskrabber kan bij verkeerd gebruik of bij zandkorrels in het ijs fijne krassen op de ruit achterlaten – die na jaren duidelijk zichtbare schuurplekken worden. Q²M DeFrost haalt dat risico er helemaal uit: geen mechanisch contact, geen krassen, geen beschadigde ruit. Zeker op auto's met een ruitverzegeling is DeFrost de aangeraden methode, want krabben kan de verzegeling aantasten.

Onze tip: Q²M DeFrost voor elke winterrit

Van oktober tot april hoort GYEON Q²M DeFrost in elke kofferbak en elk handschoenenvak. De tijdwinst en het weggenomen krasrisico maken de spray een goedkope, verstandige winteruitrusting voor elke auto. Als compleet winterpakket raden we aan: Q²M DeFrost voor snel ontdooien + Q² View EVO voor blijvende ruitverzegeling + Q²M WetCoat voor snelle lakbescherming vóór de winter.

Twijfel je over GYEON Q²M DeFrost Ontdooispray? Laat het je uitleggen:


Vraag het ons gerust. Daniel helpt je verder.

Veiligheidsinformatie voor GYEON Q²M DeFrost Ontdooispray

Geschikt voor particulieren

Dit product met de aanduiding ‘Geschikt voor particulieren’ is volgens de Duitse wetgeving voor particulieren verpakt, gedeclareerd, aangemeld en gecertificeerd. Let op de gevarenaanduidingen en veiligheidsaanbevelingen.


Waarschuwing

Ontvlambaar

Ontvlambaar

Gevarenaanduidingen

Ontvlambare vloeistof en damp.H226

Veiligheidsaanbevelingen

Buiten bereik van kinderen houden.P102
Verwijderd houden van warmte, hete oppervlakken, vonken, open vuur en andere ontstekingsbronnen. Niet roken.P210
In goed gesloten verpakking bewaren.P233
Draag beschermende handschoenen/beschermende kleding/oogbescherming/gelaatsbescherming.P280
Op een goed geventileerde plaats bewaren. Koel bewaren.P403+P235
Inhoud/verpakking afvoeren naar een erkende afvalverwerkingsinstallatie.P501

Aanvullende gevareninformatie (EUH)

Enthält . Kann allergische Reaktionen hervorrufen.EUH208

Downloads

Veiligheidsinformatieblad downloaden


Deze productinformatie is uitsluitend bedoeld als vrijblijvend advies. Er kan geen aansprakelijkheid van onze kant uit worden afgeleid. Controleer of het product geschikt is voor jouw toepassing. Test vóór gebruik op geschiktheid en verdraagzaamheid. We adviseren je graag.

Vragen over deze informatie?

Meer over GYEON

GYEON steht für modernste SiO₂-Technologie, präzise abgestimmte Pflegeprodukte und ein durchdachtes System für professionelle Autopflege. Von leistungsstarken Keramikversiegelungen über pH-neutrale Shampoos bis hin zu spezialisierten Innenraum- und Felgenlösungen bietet die Marke alles für nachhaltige Oberflächenperformance. Die Kombination aus chemischer Stabilität, intensiver Hydrophobie und kontrollierter Verarbeitung macht GYEON zur ersten Wahl für anspruchsvolle Detailer, die messbare Ergebnisse und maximale Kontrolle erwarten.

Contact

Gyeon Deutschland GmbH
Vietorstr. 87, 51103 Köln, Deutschland

+4922128585880
info@gyeon.de

gyeon.de

Specificaties

Ausführung

  • Inhalt
    500 ml
  • Artikelnummer
    D1-GYEON-Q2MDEFROST500
  • EAN
    8809432677727
  • Herstellernummer
    Q2ONDOOI500
  • Gewicht
    500 g

Produkt

Wettelijke garantie

Betaling & verzending

💳 Veilig betalen

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Satispay
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Kies uit veel betaalmethoden zoals PayPal, Klarna, Apple Pay, Mastercard of Visa en profiteer van achteraf betalen en gespreid betalen. Je betaalgegevens worden altijd veilig verwerkt. Vragen over betalen?


📦 Snelle verzending

  • POST Luxembourg
  • DPD
  • FedEx

Je bestelling bereikt je al vanaf 6,90 € binnen 1-4 dagen met POST Luxembourg, DPD of FedEx. Vanaf 179 € bestelwaarde is de verzending met DPD gratis. Vragen over verzending?

GYEON auf Detailing1 kaufen